Marka własna

Marka własna

Najnowsze badania wpływu zapachów na nastrój człowieka pokazują, że zapach ma bezpośredni wpływ na podświadomość klienta, przez przywołanie obrazów, uczuć czy wspomnień. W efekcie tych działań klient zostaje dłużej w danym miejscu. Nasze odświeżacze stworzone są do użytku w określonych obszarach, w domu, w biurze. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy oraz rozbudowanym kontaktom w branży odświeżaczy wprowadzamy do oferty sprzedaż gotowych wyrobów pod marką klienta. Przejmując tym samym całkowitą odpowiedzialność za realizację produktu.

  • Decor - Home perfume to dyfuzor zapachowy, dający nam poczucie świeżości i lekkości, zapach trzciny to jak smakowanie życia na nowo, za każdym razem odnajdujesz nieznane zakątki.
  • Spray - bardzo dobrej jakości odświeżacz powietrza – nie tylko odświeża ale i neutralizuje nieprzyjemne zapachy pozostawiając przyjemną nutę zapachową w twoim biurze i domu.
  • Zapachowa zawieszka samochodowa - wysokiej jakości zawieszki to małe gadżety, charakteryzujące się nie tylko przyjemnym zapachem ale i ciekawym kształtem. To produkt, które zawsze widzisz w samochodach. Wymyśl swój zapach i kształt.
  • Woreczek zapachowy - lniany woreczek, który umieszczony w szufladzie, szafie czy komodzie będzie uwalniał swój zapach i dawał poczucie świeżości każdego dnia.

MARKA WŁASNA to nowy ogólnoświatowy trend, coraz szerzej stosowana strategia produkcyjna i handlowa. Produkty wytwarzane przez nas pod Twoją nazwą.

pic pic

Skontaktuj się z nami stworzymy dla Ciebie prawie każdy odświeżacz.

Pracowaliśmy dla